SlideShow

0

Kahvehane ve Aşk

Biraz şizofrenik melankoli yapabilme yeteneğiniz varsa Kahvehane ve aşkı bağdaştırmak zor olmuyor... Bu ne perhiz bu ne bol endorfinli çikolata tarzı birşey benimkisi ...
Öyle kaybetmeyi seven tiplerden değilim ( tabi ki öyle bir tip yok ) , demek istediğim kaybetmekten hiç haz almayan bir tipim .. Birde bahsi geçen konu Bakırköy tayfası kahvehane olimpiyatlarıysa, hiç dokunmayın bana..
Mutlak oyunlarımızdan biri tabikide eşli batak... Öyle kaybetmek günlük ve olağan birşey değil benim için bu oyunda.. Rastlantısal istisnaları saymazsak baya iddaalıyım..
Ancak bu iftar sonrası olimpiyatlarında nedense bir türlü şansım tutmuyor.. Oruçlulara bir torpil mi var , o kadarı yoruma açık pekala.. Neyse ne , eşli batakta bir türlü istikrar tutturamayan ben ve eşim çareyi peşisıra mağlubiyetlerde bulduk... Dedim ya benim için öyle olağan şey değil bunlar...
Öyle şıpsevdide değilim nihayetinde , o yüzden mağlubiyetlerim gibi rastlantısal aşklarım oldu... Tabi uzun süre yalnızlık üstüne birde bu hafta ki istikrarlı mağlubiyetlerim beni tek bir klişe bahaneye sürükledi.. " Sanırım istikrarlı bir aşk ritüeli beni bekliyor..."

0 Sek Raki: