SlideShow

4

Blood Mary

Buda Mary'nin sexy ve bloody dublörü .. 

Kokteyllerin fazla geyiği olmaz ama bu bloody Marynin geyiği bitmez. 
Bir çok filmde bu geyiklerle karşılaşmamız mümkün. Ve bu nedenden dolayı bloody mary kokteylini bilmeyen yoktur . Bende yıllardır bilip hiç içmemiş olanlardandım ; bir kaç gün öncesine kadar. Aslında keşke hep öyle kalsaydım diyorum hala. 

Neyse önce gelelim geyiklere .. 
Bloody mary  , mary'nin bekaret kanından oluşmuş içki olarakta geçer. Bunun üstüne boş dururlar mı virgin mary'de kokteyller arasında yerini alır . Virgin mary henüz içmedim ama kesinlikle virgin mary diyorum. Holy Virgin 

Sonracıma diğer geyikse bunun bir cadı adı olduğu ve gece çok kez söylenirse  gelebilme ihtimali .. Ulan ben bu yazıyı yazarken yüz kere söylüyorum ; inşallah bişiy olmaz.. 

Neyse bana göre bloody mary buzlu ve votkalı domates çorbasından başka hiçbir bok değil. Ulan içilmez bu .. Şerefsizim Mary'nin orjinal bekaret kanıyla smirnoff votkayı karıştırsanız yine daha güzel olur . 

En boktan kokteyller  listesinin başını çekmeye hak kazanmıştır. Verdiğim paraya mı üzüleyim , yoksa içerken ki çektiğim çileye mi bilemedim. 

Ne gerek var kokteyle , kaptan çek bira , rakı , köpek öldüren.. 

Ps: İngiltere Kraliçesi 1. Mary nin lakabı Bloody Mary 'dir. 


4 Sek Raki:

Serapus

Bi de şey mesela, Supernatural dizisinde geçmişti bloody mary, gece aynaya bakarak üç kez söylersen geliyomuştu falan, o gün bu gündür hala söylemedim.

Aylak Kadın

Marry'nin İngiltere'ye katolikliği getiren ve bunu gerçekten "kanlı" bir şekilde yapan kraliçe olduğunu biliyorum ve kokteylin de adını tamamen bundan aldığını sanıyodum. virgin marry olayını ilk kez duydum.

Sürtük

Ne diyon olm ya.

bi kitabı bi günde bitiren kız.

evet tam da boleyn kızları kültürümle bi giriş yapcaktım. domates suyu votka ha, öldüm :D