SlideShow

2

Yeni bir ev

Artık bambaşka bir evden sesleniyorum size. Evet taşındım. Bu ev Almanya'daki 4. evim oldu. Yeni evimden yazdığım ilk post . Aslında taşınalı bir buçuk hafta oldu sayılır. 28 Nisan Pazar günü taşınmış olsakta taşınmak fiili kolay kolay dili geçmiş zamana çekimlenemiyor. Sürekli bir süreklilik var. Ayrıca bu evin diğer bir özelliği ise bekar evi değilde çift evi olması. Çünkü artık couple denilen yaşam tarzına geçmiş durumdayım. Gerçi siz siz olun taşınmadan önce iki kere düşünün ; tabi eğer kız arkadaşınızla birlikte taşınıyorsanız. Taşınmak problem değil de sonrası stres. Hergün yeni bir eksik çıkıyor karşınıza ; dolaplar , tabaklar , çatal bıçak takımları .. Ve tabi bekar evi gibi ordan burdan aldıklarınızla geçiştireceğinizi sanıyorsanız çok fena yanılıyorsunuz demektir. Neyse ne lan herşeyin tadı bi başka işte .. Hayatta her bokta olduğu gibi bununda güzel ve sinir bozucu yanları var .. Olmayan bişey yok zaten.
Sigarayı bırakmıştım ama yeni ev tekrar başlamama neden oldu. Nasıl olur demeyin ; oluyor işte . Taşınma stresi falan derken geçici olarak başlamıştım ama evimizin güzel terası beni geceleri keyif sigaralarına itince ipin ucu kaçtı. Ne yapalım sağlık olsun. Hem teraslı evin olacak hem sigara içmeyeceksin ; kerhane sahibi olup bakir olmaya benziyor.
Belki yakın bir zamanda sigaralı ve teraslı bir fotoğraf paylaşırım. Belki belki hayatta ki belkilere aşık bir çocuktum ben .
Neyse kalın sağlıcakla . Adios Bitches

2 Sek Raki:

Firste

haha, çok sevindim senin adına. :)
Allah kolaylık versin :)
Sevgiliyle yaşamak nasıl oluyormuş bekliyorum yorumlarını ilerleyen zamanlarda :)

Hero of Darkroom

tabi tabi her zaman. bak şimdi yorumunu gördüm ileri ki zamanlarda yazmak için motivasyon oldu (=