SlideShow

0

Bayram Postu

Post derken hem post hem post. Bayram postunu henüz atmadım ama unutmadım reserved diyip akşam gelince atıcam...

----Reserved dedim gittim aradan kaç gün geçti .----
Ulan ne sorumsuz adam oldum ben. Bayram mayram da dinlemiyorum artık amansız depresyonlara girip sistem adamlığına bürünüyorum. Ne kadar ağladıysam gençken beyaz koyun olmayacam diye şimdi bi o kadar beyaz koyun oluyorum. Hayatımda ki ilişkiler, çabalarım ve bir çok şey sisteme dair. Sanki o sisteme daha fazla ait olmaya çalışmaktan başka bir bok yapmıyorum yada beraber yapmıyoruz. Sevişsek bile sırf sisteme ait olmak için sevişmişliğimiz olacak. Büyük göğüsleri önemsemeyen bi toplumda ve sistemde meme dolu ama kesinlikle cinsel bi güdü gitmediğimiz meme temalı partiler hayal ediyorum.
Ne diyordum lan ben .. Hee bayram. Olum yada kızım ben artık 5 sene sonunda dejenerenin dibine vurmuşum. Biz domuzu direk sosis makinasına soktuk bu kurban bayramında. Geçen şeker bayramın da da çocuklara Mon Cherie dağıtmıştık hepsi sarhoş oldu piçosların. Mübalağa ya gel yada müjgana gel müjgana . Müjgan güzeldir hoştur ; müjgan bile bir memleket hasreti. Bayram ne güzel şeydir lan ; sabah kalkınca o boktan İstanbul'da bile boş minibüslerin içinde bir akrabadan bir akrabaya seyir ederken insanlarda ahlak kırıntısı görmektir bayram. Ve tabi paraları topladıktan sonra akşam taksime gidip o son ahlak kırıntısının amkymuşları da görüp bi nevi öz intihar eylemidir. Öz intihar dedim biliyorum. Siktirtme şimdi anlatım bozukluğunu ! Her boku doğru özümsedin de hala bozukluklardan bahsediyorsun. Madem herşey bu kadar doğruydu neden hala burdasıyız.
Evet bayram bitti bi daha ki bayram görüşmek üzere. Bayram postları benim için özeldir o yüzden rezerve ettiydim. Belki gününde yazamadım ama bu post benim için hala bir bayram postu . Postlarımız üzerimizde kaldıkça post atmaya devam.

0 Sek Raki: